przedstawiciel handlowy maszyn rolniczych MZURI

kariera

Opis stanowiska:

• obsługa klientów

• utrzymywanie relacji biznesowych z klientami

• doradztwo w zakresie oferowanych produktów (maszyny rolnicze)

• realizacja planów sprzedażowych

• monitorowanie i analiza działań konkurencji

• budowanie pozytywnego wizerunku firmy, uczestnictwo w szkoleniach i targach

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia minimum średniego

• podstawowej znajomości branży maszyn rolniczych

• pełnej dyspozycyjności i zaangażowania w pracę

• predyspozycji do pracy w handlu i znajomości technik sprzedaży

• doświadczenia w pozyskiwaniu i obsłudze klientów

• prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie, system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników

• niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)

• prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków jego rodziny

• niezależność w kreatywnym działaniu

• możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Śmielin (pow. nakielski)

Wyślij swoje CV

Zgłoś się a pomożemy Ci zaplanować Twoją przyszłość! Chcesz się dowiedzieć o nas czegoś więcej? Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

    Dodaj dokument - CV / list motywacyjny (pdf, doc)