MAGAZYNIER

kariera
MAGAZYNIER

W związku z uruchomieniem w Polsce linii produkcyjnej maszyn rolniczych marki MZURI, firma MZURI-AGRO poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu części zamiennych

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i rozmieszczenie towaru w magazynie
  • kontrola zgodności przyjmowanego towaru z zamówieniem oraz dokumentacją zakupową
  • inwentaryzacja stanów magazynowych
  • obsługa klienta stacjonarnego oraz telefonicznego
  • przyjmowanie zamówień i wysyłka towarów do klienta
  • obsługa systemu magazynowego

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • podstawowej znajomości części maszyn rolniczych
  • pełnej dyspozycyjności i zaangażowania w pracę
  • znajomości obsługi komputera
  • znajomości podstawowej dokumentacji magazynowej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bardzo dobre warunki pracy (praca w pełnym wymiarze godzin, atrakcyjny system wynagrodzeń)
  • szkolenia i kursy w kraju i za granicą
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
Miejsce pracy: Śmielin

Wyślij swoje CV

Zgłoś się a pomożemy Ci zaplanować Twoją przyszłość! Chcesz się dowiedzieć o nas czegoś więcej? Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

    Dodaj dokument - CV / list motywacyjny (pdf, doc)