KONSTRUKTOR/PROJEKTANT MASZYN

kariera

Firma MZURI-AGRO poszukuje pracownika na stanowisko KONSTRUKTORA/PROJEKTANTA MASZYN. Dołącz do nas!

Opis stanowiska:

  • projektowanie prototypów nowych maszyn oraz ulepszanie dotychczasowych projektów maszyn rolniczych
  • odpowiedzialność za jakość dokumentacji oraz zapewnienie jej zgodności z obowiązującymi standardami
  • tworzenie modeli konstrukcji w środowisku CAD i SOLIDWORKS
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz projektów wykonawczych, a także dokumentacji powykonawczej dla realizowanych projektów
  • tworzenie koncepcji montażu konstrukcji

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w projektowaniu maszyn dla branży rolniczej lub pokrewnej
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość programów AutoCad oraz SOLIDWORKS
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bardzo dobre warunki pracy (praca w pełnym wymiarze godzin, atrakcyjny system wynagrodzeń)
  • szkolenia i kursy w kraju i za granicą
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
Miejsce pracy: Śmielin

Wyślij swoje CV

Zgłoś się a pomożemy Ci zaplanować Twoją przyszłość! Chcesz się dowiedzieć o nas czegoś więcej? Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

    Dodaj dokument - CV / list motywacyjny (pdf, doc)