Sima i Eima - największe wydarzenia targowe roku 2022 w Mzuri World

Sima i Eima - największe wydarzenia targowe roku 2022 w Mzuri World

Targi to wyjątkowe dni dla każdej firmy. W Mzuri World, w przygotowania do targów, zaangażowany jest cały zespół. Każde targi są  ważne i każde wyjątkowe, bo na każdych z nich spotykamy się z naszymi klientami oraz pasjonatami technologii Mzuri Pro-Til. W dni targów na stoisko Mzuri World gościmy obecnych klientów, miłośników uprawy bezorkowej oraz zainteresowane osoby, które chcą się dowiedzieć  więcej o naszych agregatach do uprawy pasowej oraz stosowanej technologii.  Zespół ekspertów z Mzuri World, chętnie odpowie na każde pytanie dotyczące naszych maszyn od budowy, aż po zasady działania.

Targi Sima odbyły się w Paryżu w pierwszych dniach listopada. Na stoisku naszej firmy odwiedzający mogli zobaczyć takie maszyny do uprawy pasowej jak: Mzuri Pro-Til 6T, agregat do pielęgnacji gleby Mzuri Rezult, ramę siewną Xzact oraz agregat uprawowo-siewny Mzuri Pro-Til 4Tx, który cieszył się dużym zainteresowaniem.

W niemal tym samym czasie na południu Europy, w Bolonii, odbywały się targi Eima, na których wraz z naszymi włoskimi partnerami podczas dni targowych, prezentowaliśmy agregat do uprawy pasowej Mzuri Pro-Til4T oraz ramę siewną Xzact.

Wydarzenia zarówno w Paryżu, jak i w Bolonii, cieszyły się dużą popularnością oraz niemałą frekwencją na obydwu stoiskach Mzuri World.

 

Produkty z artykułu

Czytaj również